książkowe podsumowanie miesiąca

Książkowe the best w sierpniu.

10 września 2022

Jesień zagląda do sąsiadki, bo schowała z parapetu kwiatki :):). Witam takim rymem w sobotę. Nie ma, co ukrywać, że jesień nieśmiało chce zająć miejsce lata w pogodzie. A jeśli tak to czas na czytelnicze podsumowanie sierpnia.

Oto moja subiektywna lista najlepszych tytułów w sierpniu.

Numer 1. Ciało i krew Marty Łysek pokazuje, że kryminał może być z przesłaniem. I piszę to ta, która dotychczas unikała tego gatunku, niczym ognia. Dla tego tytułu zrobiłam wyjątek. I absolutnie nie żałuje. Mało tego, że nie żałuje to z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i książka

Numer 2 Uzdrowicielka Agnieszki Krawczyk. Dla mieszkańców Niezajomki jesień przyniesie wiele zmian. Czy będą to zmiany na dobre ? Tego Czytelnik dowie się zanurzając się beskidzkich lasach, słuchając opowieści Antoniego Szeptyny. I zastanawiając się, czy to faktycznie naparstnica zmieniła nowego sąsiada, Teo ? Czy to działanie życzliwych sąsiadów ? Żeby to sprawdzić koniecznie należy sięgnąć po książkę.

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i książka

 

Numer 3. Powiedz życiu tak, Lili Anny H. Niemczynow. To dalsze losy Liliany Berg, która w tej części postanawia odnaleźć tatę. Czy redaktor naczelna kobiecego pisma z dobrymi wiadomościami pozna prawdę o swoich korzeniach ?  Odpowiedz jak zawsze w lekturze. Zmiany czekają też babcię Rózie, która postanawia załóżyć bloga. I oczywiście jak to Rózia z miejsca podbija blogowy świat. Stając się przy tym jego gwiazdą. Do tego garść przepisów o nazwach, które zdecydowanie poprawiają humor. Idealny tytuł na chwilowe pogorszenie nastoju.

 

Może być zdjęciem przedstawiającym książka i tekst „TEZEUSZ pl PANNA ANNA H. NIEMCZYNOW Powiedz życiu tak, Lili Przestań się buntować. Powiedz TAK żyj pięknie. Pamiç™taj,że ŻYCIE CIĘ KOCHA FILIA”

I po raz kolejny udało się wytypować trzy najlepsze tytuły sierpnia. Kto się podzieli swoją listą czytelniczych odkryć w zeszłym miesiącu ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.