Bez kategorii

Bóg nie daje więcej niż możemy unieść

23 października 2019

Bóg nie daje więcej niż możemy unieść te słowa spowiednika wracają do mnie jak bumerang, co jakiś czas najczęściej wtedy, kiedy mam jakąś trudną sytuacje i zupełnie nie wiem, co robić dalej.

Był taki czas, kiedy się buntowałam trochę na zadzie dziecka trzy letniego, bo ja tak chcę. Jednak chociaż to może zabrzmi banalnie On wie lepiej, co jest dla mnie dobre mimo że w danej chwili, czy sytuacji nie widzę tego. Po czasie okazuje się, że to,czego chciałam o co prosiłam wcale takie dobre nie było, a wręcz przeciwnie mogłam się sparzyć zupełnie jak mucha lecąca do ognia.

Dzisiaj dziękuje, że to, czego chciałam w konkretnej sytuacji nie zostało mi jednak dane. Teraz kiedy nie wiem, co robić albo jest dla mnie trudna sytuacja nauczyłam się mówić: Panie tylko bądź ze mną w tym, bo nie mogę już, nie widzę wyjścia. I chodź nie rozstępuje się nagle niebo, nie spływa na mnie olśnienie to wiem, że On chce być ze mną i z każdym z nas w tym, co zwykle, szare, codzienne. Powiedział przecież Ja jestem z Wami przez wszystkie dni aż do skończenia świata, a On słowa dotrzymuje.

Only registered users can comment.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.